Електромагнітне реле PK-2P-230V
Модель:PK-2P-230V
Призначення: для гальванічної розв`язки між силовими колами та колами керування електропристроями. Виконані в корпусі шириною в один модуль типу S для безпосереднього монтажу на DIN-рейці 35 мм.
Дія: подання напруги живлення на обмотку електромагніта реле спричинить перемикання контактів реле. Стан контактів реле сигналізується засвіченням зеленого світлодіоду. В момент пропадання напруги живлення контакти реле повернуться до попереднього (вільного) стану.


| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230 В AC |
| Максимальний струм навантаження | 2х8 A |
| Конфігурація контактів | 2xNO/NC |
| Затримка виключення | Не більше 20 мс |
| Сигналізація роботи | Зелений світлодіод |
| Приєднання проводів | Зажими винтові 2,5 мм^2 |
| Розмір | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


