Реле часу PCU-507-24V, циклічне, 2х8А
Функція: циклічна робота, Напруга живлення: 24 В АС/DC, Монтаж: на Din-рейку 35 мм
Реле часу з встановленням двох незалежних діапазонів t1 і t2 (робочий час і час перерви)
Реле часу використовуються для контролю часу в промислових системах та системах побутової автоматизації (наприклад, вентиляція, опалення, освітлення, сигналізація тощо).
Функції:
* ЗАТРИМКА ВИКЛЮЧЕННЯ - ЦИКЛІЧНА
Контакти залишаються у положеннях 2-3 та 11-10, поки реле не буде включено. Після подачі напруги живлення контакти перемикаються в положення 2-1 і 11-12 за час t1. Після проміжку часу t1 контакти повертаються у положення 2-3 та 11-10 на проміжок часу t2. Послідовність цих перемикань є циклічною.
* ЗАТРИМКА ВКЛЮЧЕННЯ - ЦИКЛІЧНА
Після подачі напруги живлення контакти залишаються у положеннях 2-3 та 11-10 протягом часу t1. Після проміжку часу t1 контакти перемикаються в положення 2-1 і 11-12 на проміжок часу t2. Через промыжок часу t2 контакти реле повертаються у положення 2-3 та 11-10. Послідовність цих перемикань є циклічною.
Увага!
* При включеному живленні, система не реагує на зміну налаштувань часового діапазону.
* Робота з нещодавно встановленим інтервалом часу починається після вимкнення та повторного включення живлення.
Часові діапазони:
| 0,1 с: | 0,1÷1,2 с |
| 1 с: | 1÷12 с. |
| 10 с: | 10÷120 с |
| 1хв: | 1÷12 хв. |
| 10 хв: | 10÷120 хв. |
| 2 год: | 2÷24 год. |
| 1 день: | 1÷12 днів (24÷288 год.) |
| 2 дні: | 2÷24 дні (48÷576 год.) |
* При включенні живлення у встановленому часовому діапазоні можна плавно регулювати час з урахуванням значення встановлення часу.
ON - коли живлення увімкнено, постійно контакти у положеннях 11-12 та 2-1.
OFF - коли живлення ввімкнено, постійно контакти у положеннях 11-10 та 2-3.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 24 В AC/DC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 2×8 A |
| Конфігурація контактів | 2xNO/NC |
| Гальванічна розв'язка контактів | ТАК |
| Споживана потужність | 0,8 Вт |
| Підключення | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| Режим роботи | циклічна робота |
| Затримка спрацювання | 50 мс |
| Часовий діапазон | 0,1 сек до 576 год |
| Циклічна робота | ТАК |
| Вхід керування | НІ |
| Розмір | 1 модуль (18 мм) |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


