LE-03MB Трифазний лічильник активної і реактивної енергії, M-BUS
Модель:LE-03MB
Трифазний, прямий, двосторонній, для вимірювання електричної енергії та параметрів мережі, інтерфейс зв'язку M-Bus.
LE-03MB -це статичний (електронний) лічильник електричної енергії змінного струму. Служить для індикації і реєстрації, взятої електричної енергії, а також параметрів живильної мережі з можливістю дистанційного зчитування показань через дротову мережу стандарту M-Bus. Налаштування лічильника відбувається через меню налаштувань, доступне з передньої панелі і через комунікаційний порт у відповідності з протоколом передачі даних M-Bus.
| Характеристики: | |
| Максимальний струм навантаження | 3x100 А |
| Тип | трифазний |
| Підключення | затискачі гвинтові 25 мм2 |
| Напруга підключення SO+ SO- | 30 V DC |
| Струм підключення SO+ SO- | 27 ма |
| Час імпульсу SO+ SO- | 60, 100, 200 мс |
| Точність вимірювань | у відповідності з IEC61036 клас 1 |
| Струм базовий | 0,5÷10 А |
| Мінімальний струм вимірювання | 0,04 А |
| Споживання лічильника | 10 ВА; 2 В |
| Діапазон показів лічильника | 0÷99999,99 квт * год |
| Індикація зчитування | 2 x LED |
| Імпульсний вихід | відкритий колектор |
| Протокол зв'язку | M-Bus |
| Порти | M-Bus |
| Вимірювана напруга L-L | 173÷500 V AC |
| Вимірювана напруга L-N | 100÷289 V AC |
| Стійкість до перевантажень | 30×lmax/10 мс |
| Ізоляція | 4 кв/1 хв.; 6 кв/1 мкс |
| Максимальна напруга | 3 x 400 V+N |
| Розмір | 4,5 модуля (75 мм) |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -20÷55°C |
| Ступінь захисту | ip51 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


