Сенсорний вимикач GS4-DC-B, скляний, чорний
Сенсорний - з функцією наближення
4-канальний.
Напруга живлення 9÷30 В DC.
Монтаж та призначення сенсорного вимикча GS4-DC-B
Сенсорний вимикач GS4-DC-B встановлюється за допомогою монтажної коробки діаметром 60 мм.
Як працює сенсорний вимикач з функцією наближення?
Білий індикатор м’яко світлішає, коли ви підносите руку ближче. Таким чином, він вказує розташування сенсорних кнопок на панелі.
Включення окремої кнопки світиться помаранчевим індикатором.
Функції
- 4 незалежні сенсорні кнопки;
- 2 режими роботи, встановлені незалежно для кожної кнопки:
бістабільний режим - одним натисканням "включено", другим натисканням "виключено";
моностабільний режим - "включено" поки натиснута кнопка утримується натиснутою;
- 2 типи вихідного сигналу керування, що встановлюються незалежно від кожної кнопки:
вихідна напруга - вихідне коло включається шляхом подачі позитивної напруги на вихід OUT;
безпотенціальний вихід - вихідна схема включається шляхом закриття виходу OUT до 0 В (тип відкритий колектор - OC);
- можливість регулювання яскравості підсвічування під індивідуальні уподобання (окремо для стану увімкнення та вимкнення).
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 9÷30 В DC |
| Максимальний струм навантаження AC-15 | 30 mA/ канал |
| Виконавчий елемент | транзистор |
| Керування безпотенційне | відкритий колектор тип - ОС |
| Керування напругою | U- (напруга живлення - 0.5 V) |
| Споживана потужність | 0,1Вт/0,5Вт |
| Підключення | затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Кількість каналів | 4 |
| Розмір | 81 мм × 81 мм ×12 мм |
| Монтаж | в монтажну коробку Ø60 |
| Діапазон робочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Ступінь захисту | вимикач: IP20 передня панель: IP50 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


