Реле керування ролетами F&F FW-STR1P , безпровідне, 85-265 В АС

Модель:FW-STR1P
  • Реле керування ролетами F&F FW-STR1P , безпровідне, 85-265 В АС
  • Реле керування ролетами F&F FW-STR1P , безпровідне, 85-265 В АС
  • Реле керування ролетами F&F FW-STR1P , безпровідне, 85-265 В АС

Призначення
Модуль FW-STR1P призначений для дистанційного керування за допомогою радіоканалів, роликами, рулонними шторами, маркізами, зовнішніми жалюзі та іншими пристроями, зміни напрямку керування електродвигуна.

Принцип роботи
Основний режим роботи - управління приводом ролет, марки, жалюзі по радіоканалу. Реле приймає сигнал від пульта або передатчика і приводить у дію електродвигатель. Зміни направлення руху відбуваються з подачею керуючого радіосигналу, або від моностабільної кнопки на різні канали реле.
Реле має два входи управління, які подають сигнали від L або N через моностабільні кнопки, які служать для запуску та зупинки електродвигувача.
Дистанційне управління модулем FW-STR1P здійснюється за допомогою наступних передатчиків та пультів F & Wave:
-FW-RC10 і FW-RC4-10 та 4-канальні пульти дистанційного управління;
-FW-WSO2-2-х клавішні вимикачі для дистанційного управління (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму, монтаж на площині);
-FW-RC5-5-канальний передатчик по радіоканалу (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму, з входами місцевого управління та окремими входами ON . (Відкриття роликів) та OFF . (Закриття роликів ); 

-FW-RC4AC-4-канальний передатчик по радіоканалу ( напруга живлення 230 В АС, з входами місцевого управління і можливістю зміни конфігурації входів S1 та S2 на функцію ON (відкрити ролети) і OFF (закрити ролети);
- FW-GS-W / B - 4 канальний передавач по радіоканалу, сенсорний, матеріал - скло, виконання чорне та біле.

* Діапазон до 100 м у відкритому просторі без наявності сторонніх факторів. При наявності будівельних конструкцій та наявності інших джерел перешкод (ліній електропередач, передатчиків тощо) фактичний діапазон може бути меншим.

Особливості  
- приймач може керувати двигунами з мережевим живленням від 85 до 265 В змінного струму (AC);
- можливість управління з 8-ми пультів;
- місцеве управління - можливість керувати двома безпосередньо підключеними до входів  моностабільними вимикачами (без фіксацій);
- два виходи, що включають контакти реле з взаємним блокуванням з струмовим навантаженням  0,6 А (AC-3) для двох напрямків руху ролет;
- ретрансляція сигналів управління - дозволяє збільшити дальність радіозвязку;
- вбудований тепловий захист - запобігає  від пошкоджень у разі перевантаження.

Додаткова інформація
Управління входом не працює з вимикачами з підсвічуванням!     
Максимальний струм, комутований контактами реле приймача, становить 0,6 А для кожного виходу при напрузі 250 В і навантаженні типу AC-3.
Короткочасне натискання на безпосередньо пов'язаний з входом моностабільний вимикач (без фіксацій) запускає переміщення роликів у вибраному напрямку. Довге натискання (більше 5 секунд) включає режим програмування часу руху роликів.
Передатчики F & Wave працюють з модулем за принципом бістабільного реле: одне натискання кнопки пульта або передатчика запускає в рух ролики у вибраній техніці, друге натискання зупиняє її.
Передатчики FW-RC5 і FW-RC4AC мають також окремі входи ON (відкривати ролики) та OFF (закривати ролики).
Враховуючи характер передачі та ретрансляції сигналів, не слід використовувати одні і ті ж кнопки на передатчиках частіше ніж за  2 секунди. Перемикання модуля може відбуватися з невеликою затримкою. Не рекомендується застосування передатчиків FW-RC4 і FW-RC10 для управління груповими приймачами, так як необхідно враховувати можливість порушення синхронізації включень (особливо під час роботи на більших відстанях) або їх одночасне використання з місцевими вимикачами.


Бездротова система F&Wave для керування освітленням, ролетами, воротами.

Якщо ви цінуєте комфорт, радіокерування F&Wave призначене для вас.

F&Wave - це дистанційне керуванняння освітленням (включаючи плавне регулювання яскравості освітлення, у тому числі за допомогою універсального регулятора яскравості FW -D1D), жалюзі, навісами, в'їзними та гаражними воротами та іншими пристроями у домі.

Бездротова система віддаленого керування F&Wave це перш за все:

  • зручний монтаж;
  • простота в обслуговуванні;
  • просте налаштування компонентів системи;
  • можливість самостійного монтажу.

Ретрансляція сигналу - унікальна особливість системи бездротового керування F&Wave

Унікальною особливістю системи F&Wave є ретрансляція сигналу - кожен приймач, який отримав керуючий сигнал від передавача, автоматично передає його наступному. Це значно збільшує діапазон управління в разі приймачів, які перебувають далеко від передавача, так, що вони виходять за межі діапазону вихідного сигналу.

Які пристрої входять до складу системи бездротового керування F&Wave?
Система складається з:

  • Приймачі

Виконавчі пристрої. Випускаються в корпусі для монтажу в монтажну коробку Ø60мм або на DIN-рейку TH-35 (ширина 1 модуль, тобто 17,5 мм). 

  • Передавачі

Це портативні пульти дистанційного керування або пристрої для прихованого монтажу (настінні вимикачі, також працюють від батарейок).

Робочий діапазон
На відкритому просторі, без наявності чинників, що заважають, радіус дії пристроїв, керованих по радіоканалу, становить близько 100 м. В умовах будівлі і при наявності джерел перешкод (лінії електропередач, радіоприймачі і т. д.) реальний діапазон може бути менше. Дальність роботи може бути збільшено шляхом прямої ретрансляції сигналу через модулі в межах досяжності один одного.


Характеристики:
Комутаційна зносостійкість 100000 циклів
Тип датчика реле
Дальність детекції (поріг зпрацювання) 100 м
Рівень забруднення 2
Напруга живлення 85-265 В
Максимальний струм навантаження AC-1 2х0,6 А
Споживана потужність 1,0 Вт
Підключення гвинтові затискачі, 2,5 мм2
Вхід керування 2 контактний,керований рівень L или N
Частота 868 МГц
Розмір 48x48x20 мм
Монтаж В монтажну коробку Ø60мм
Діапазон робочих температур -25 - +65 ºC
Ступінь захисту IP20
Країна виробник Польща
Ви дивились раніше