Передавач F&F FW-RC4AC 230 В

Модель:FW-RC4AC
  • Передавач F&F FW-RC4AC 230 В
  • Передавач F&F FW-RC4AC 230 В

Призначення
Передатчик FW-RC4AC призначений для дистанційного керування по радіоканалу (Вкл./Викл., Димірування) приймачами (виконавчими пристроями) F & Wave (FW-R1P, FW-R1D, FW-R2D, FW-R2P, FW-D1P, FW-D1D , FW-LED2P, FW-LED2D, FW-STR1P, FW-STR1D, FW-R1P-P, FW-R1D-P, FW-R2D-P, FW-R2P-P, FW-STR1P-P, FW-STR1D -П).

Принцип роботи
Основний режим роботи - передача сигналів управління навантаженням по радіоканалу. Передатчик відправляє сигнал, який приймає реле та замікає/розмикає виконавчий контакт, тим самим включаючи/вимикаючи навантаження.
Передатчик має 4 входи управління, які подають сигнал від L через моностабільні кнопки.

* Діапазон до 100 м у відкритому просторі без наявності посторонних факторів. При наявності будівельних конструкцій та наявності інших джерел перешкод (ліній електропередач, передатчиків тощо) фактичний діапазон може бути меншим.

Особливості-  
можливо прив’язати до 32-х модулей-приймальників;
- в передатчику FW-RC4AC є додаткові входи ON (Сценарій «Вкл. ВСЕ») та OFF (Сценарій «Викл. ВСЕ»).

 

Додаткова інформація
Управління входом не працює з вимикачами з підсвічуванням!     
Передатчики та пульти F & Wave працюють з модулем за принципом бістабільного реле: одночасне натискання кнопок пульта або передатчика включає навантаження, друге натискання вимикає навантаження, тривале натискання (більше 1 секунди) збільшує рівень яскравості з кроком 10 %, наступне тривале натискання зменшує рівень яскравості.
Враховуючи характер передачі та ретрансляції сигналів, не слід використовувати одні і ті ж кнопки на передатчиках частіше за 2 секунди. Перемикання модуля може відбуватися з невеликою затримкою.


Бездротова система F&Wave для керування освітленням, ролетами, воротами.

Якщо ви цінуєте комфорт, радіокерування F&Wave призначене для вас.

F&Wave - це дистанційне керуванняння освітленням (включаючи плавне регулювання яскравості освітлення, у тому числі за допомогою універсального регулятора яскравості FW -D1D), жалюзі, навісами, в'їзними та гаражними воротами та іншими пристроями у домі.

Бездротова система віддаленого керування F&Wave це перш за все:

  • зручний монтаж;
  • простота в обслуговуванні;
  • просте налаштування компонентів системи;
  • можливість самостійного монтажу.

Ретрансляція сигналу - унікальна особливість системи бездротового керування F&Wave

Унікальною особливістю системи F&Wave є ретрансляція сигналу - кожен приймач, який отримав керуючий сигнал від передавача, автоматично передає його наступному. Це значно збільшує діапазон управління в разі приймачів, які перебувають далеко від передавача, так, що вони виходять за межі діапазону вихідного сигналу.

Які пристрої входять до складу системи бездротового керування F&Wave?
Система складається з:

  • Приймачі

Виконавчі пристрої. Випускаються в корпусі для монтажу в монтажну коробку Ø60мм або на DIN-рейку TH-35 (ширина 1 модуль, тобто 17,5 мм). 

  • Передавачі

Це портативні пульти дистанційного керування або пристрої для прихованого монтажу (настінні вимикачі, також працюють від батарейок).

Робочий діапазон
На відкритому просторі, без наявності чинників, що заважають, радіус дії пристроїв, керованих по радіоканалу, становить близько 100 м. В умовах будівлі і при наявності джерел перешкод (лінії електропередач, радіоприймачі і т. д.) реальний діапазон може бути менше. Дальність роботи може бути збільшено шляхом прямої ретрансляції сигналу через модулі в межах досяжності один одного.


Характеристики:
Тип передавач
Приєднання проводів гвинтові затискачі, 2,5 мм2
Дальність детекції (поріг зпрацювання) 100 м
Рівень забруднення 2
Напруга живлення 85-265 В
Споживана потужність 0,5 Вт
Вхід керування 4 контактний, керований рівень L
Частота 868 МГц
Розмір 48x48x20 мм
Монтаж в монтажну коробку Ø60 мм
Діапазон робочих температур -25 - +65 ºC
Ступінь захисту IP20
Виробник F&F
Ви дивились раніше