Пульт управління F&F FW-RC10 10 кнопковий 3В, білий

Модель:FW-RC10G
 • Пульт управління F&F FW-RC10 10 кнопковий 3В, білий
 • Пульт управління F&F FW-RC10 10 кнопковий 3В, білий
 • Пульт управління F&F FW-RC10 10 кнопковий 3В, білий

Призначення
Пульт FW-RC10 призначений для дистанційного управління по радіоканалу (Вкл./Викл., Димірування) приймачами (виконавчими пристроями) F & Wave (FW-R1P, FW-R1D, FW-R2D, FW-R2P, FW-D1P, FW-D1D , FW-LED2P, FW-LED2D, FW-STR1P, FW-STR1D, FW-R1P-P, FW-R1D-P, FW-R2D-P, FW-R2P-P, FW-STR1P-P, FW-STR1D -П).

Принцип роботи
Основний режим роботи - передача сигналів управління навантаженням по радіоканалу. Пульт відправляє сигнал, який приймає реле та замікає/розмикає виконавчий контакт, тим самим включаючи/вимикаючи навантаження.

 

Особливості-   
можливо прив'язка до 32-х модулей-приймальників.

Додаткова інформація
Передатчики та пульти F & Wave працюють з модулем за принципом бістабільного реле: одночасне натискання кнопок пульта або передатчика включає навантаження, друге натискання вимикає навантаження, тривале натискання (більше 1 секунди) збільшує рівень яскравості з кроком 10 %, наступне тривале натискання зменшує рівень яскравості.
Враховуючи характер передачі та ретрансляції сигналів, не слід використовувати одночасно та натискати кнопки на пульті частіше ніж через 2 секунди. Перемикання модуля може відбуватися з невеликою затримкою.


Бездротова система F&Wave для керування освітленням, ролетами, воротами.

Якщо ви цінуєте комфорт, радіокерування F&Wave призначене для вас.

F&Wave - це дистанційне керуванняння освітленням (включаючи плавне регулювання яскравості освітлення, у тому числі за допомогою універсального регулятора яскравості FW -D1D), жалюзі, навісами, в'їзними та гаражними воротами та іншими пристроями у домі.

Бездротова система віддаленого керування F&Wave це перш за все:

 • зручний монтаж;
 • простота в обслуговуванні;
 • просте налаштування компонентів системи;
 • можливість самостійного монтажу.

Ретрансляція сигналу - унікальна особливість системи бездротового керування F&Wave

Унікальною особливістю системи F&Wave є ретрансляція сигналу - кожен приймач, який отримав керуючий сигнал від передавача, автоматично передає його наступному. Це значно збільшує діапазон управління в разі приймачів, які перебувають далеко від передавача, так, що вони виходять за межі діапазону вихідного сигналу.

Які пристрої входять до складу системи бездротового керування F&Wave?
Система складається з:

 • Приймачі

Виконавчі пристрої. Випускаються в корпусі для монтажу в монтажну коробку Ø60мм або на DIN-рейку TH-35 (ширина 1 модуль, тобто 17,5 мм). 

 • Передавачі

Це портативні пульти дистанційного керування або пристрої для прихованого монтажу (настінні вимикачі, також працюють від батарейок).

Робочий діапазон
На відкритому просторі, без наявності чинників, що заважають, радіус дії пристроїв, керованих по радіоканалу, становить близько 100 м. В умовах будівлі і при наявності джерел перешкод (лінії електропередач, радіоприймачі і т. д.) реальний діапазон може бути менше. Дальність роботи може бути збільшено шляхом прямої ретрансляції сигналу через модулі в межах досяжності один одного.


Характеристики:
Споживаний струм 20 мА
Дальність детекції (поріг зпрацювання) 100 м
Рівень забруднення 2
Напруга живлення 3 В
Приєднання проводів гвинтові затискачі, 2,5 мм2
Частота 868 МГц
Тип батарейки CR2032
Розмір 43x149x44 мм
Діапазон робочих температур -25 - +50 ºC
Виробник F&F
Ви дивились раніше