Бістабільне реле F&F FW-R2P-P, багатофункціональне 85 ÷ 265 В

Модель:FW-R2P-P
  • Бістабільне реле F&F FW-R2P-P, багатофункціональне 85 ÷ 265 В
  • Бістабільне реле F&F FW-R2P-P, багатофункціональне 85 ÷ 265 В

Призначення
Модуль FW-R2P-P призначений для дистанційного управління по радіоканалу (5 режимів роботи) освітленням, вентиляцією, поливом, воротами, калитками, опаленням, іншим обладнанням та енергоспоживачами.

 

Принцип роботи
Основний режим роботи - управління навантаженням по радіоканалу. Реле приймає сигнал від пульта або передатчика і запускає встановлений режим, тим самим керуючий навантаженням.
Реле має вхідне управління, яке подає сигнал від L або N через моностабільну кнопку, яка також служить для активації режимів роботи.
Дистанційний управління модулем FW-R2D-P реалізується за допомогою наступних передатчиків та пультів F & Wave:
-FW-RC10 і FW-RC4-10 та 4-канальні пульти дистанційного управління;
-FW-WSO2-2-х клавішні вимикачі для дистанційного управління (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму, монтаж на площині);
-FW-RC5-5-канальний передатчик по радіоканалу (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму, з входами місцевого управління та окремими входами ON (сценарій «Вкл. ВСЕ») та OFF (сценарій «Викл. ВСЕ»);
-FW-RC4AC -4-канальний передатчик по радіоканалу (напруга харчування 230 В АС, з входами місцевого управління  та можливістю зміни конфігурацій входів S1 і S2 на функцію ON . (Сценарій «Вкл. ВСЕ») та (або) OFF . (Сценарій «Викл. ВСЕ») ;
- FW -GS -W/B - 4 канальний передатчик по радіоканалу, датчик, матеріал - скло, виконання чорне та біле.

* Діапазон до 100 м у відкритому просторі без наявності сторонніх факторів. При наявності будівельних конструкцій та наявності інших джерел перешкод (ліній електропередач, передатчиків тощо) фактичний діапазон може бути меншим.

Особливості   
- двоканальне багатофункціональне реле з живленням 85… 265 AC/DC;
- можливість управління модулем з 8-ми пультів;
- місцеве управління - можливість керувати реле безпосередньо пов'язаним з входом моностабільним вимикачем (без фіксацій);
- два ізольованих виходи з контактом NO (нормально відкритий) з навантажувальною здатністю 8А (АС-1);
- ретрансляція сигналів управління - дозволяє збільшити дальність радіозвязку;
- вбудований електронний тепловий захист - запобігає від пошкоджень у разі перевантаження.

Додаткова інформація
Управляючих вхід не працює з вимикачами з підсвічуванням!      
Передатчики та пульти F & Wave працюють з модулем за принципом обраного режиму - натискання ініціює вимикання вибраних режимів (для режимів бістабільного реле натискання вкл./Викл. на вимкнення).
Передатчики FW-RC5 і FW-RC4AC мають додаткові входи ON (Сценарій «Вкл. ВСЕ») та OFF (Сценарій «Викл. ВСЕ»).
Враховуючи характер передачі та ретрансляції сигналів, не слід використовувати одні і ті ж кнопки на передатчиках частіше за 2 секунди. Перемикання модуля може відбуватися з невеликою затримкою.
Не рекомендується застосування передатчиків FW-RC4 і FW-RC10 для управління груповими приймачами, так як необхідно враховувати можливість порушення синхронізації включень (особливо під час роботи на більших відстанях) або їх одночасне використання з місцевими вимикачами.


Бездротова система F&Wave для керування освітленням, ролетами, воротами.

Якщо ви цінуєте комфорт, радіокерування F&Wave призначене для вас.

F&Wave - це дистанційне керуванняння освітленням (включаючи плавне регулювання яскравості освітлення, у тому числі за допомогою універсального регулятора яскравості FW -D1D), жалюзі, навісами, в'їзними та гаражними воротами та іншими пристроями у домі.

Бездротова система віддаленого керування F&Wave це перш за все:

  • зручний монтаж;
  • простота в обслуговуванні;
  • просте налаштування компонентів системи;
  • можливість самостійного монтажу.

Ретрансляція сигналу - унікальна особливість системи бездротового керування F&Wave

Унікальною особливістю системи F&Wave є ретрансляція сигналу - кожен приймач, який отримав керуючий сигнал від передавача, автоматично передає його наступному. Це значно збільшує діапазон управління в разі приймачів, які перебувають далеко від передавача, так, що вони виходять за межі діапазону вихідного сигналу.

Які пристрої входять до складу системи бездротового керування F&Wave?
Система складається з:

  • Приймачі

Виконавчі пристрої. Випускаються в корпусі для монтажу в монтажну коробку Ø60мм або на DIN-рейку TH-35 (ширина 1 модуль, тобто 17,5 мм). 

  • Передавачі

Це портативні пульти дистанційного керування або пристрої для прихованого монтажу (настінні вимикачі, також працюють від батарейок).

Робочий діапазон
На відкритому просторі, без наявності чинників, що заважають, радіус дії пристроїв, керованих по радіоканалу, становить близько 100 м. В умовах будівлі і при наявності джерел перешкод (лінії електропередач, радіоприймачі і т. д.) реальний діапазон може бути менше. Дальність роботи може бути збільшено шляхом прямої ретрансляції сигналу через модулі в межах досяжності один одного.


Характеристики:
Комутаційна зносостійкість 100000 циклів
Тип реле
Клас безпеки IP20
Приєднання проводів гвинтові затискачі, 2,5 мм2
Дальність детекції (поріг зпрацювання) 100 м
Рівень забруднення 2
Напруга живлення 85-265 В
Максимальний струм навантаження AC-1 2х4 А
Конфігурація контактів 2НО
Вхід керування 2 контактний, керований рівень L або N
Частота 868 МГц
Розмір 48x43x20 мм
Монтаж в монтажну коробку Ø60мм
Діапазон робочих температур -25 - +65 ºC
Виробник F&F
Ви дивились раніше