Реле двоканальне бістабільне F&F FW-R2P PDT 85 ÷ 265 В

Модель:FW-R2P
 • Реле двоканальне бістабільне F&F FW-R2P PDT 85 ÷ 265 В
 • Реле двоканальне бістабільне F&F FW-R2P PDT 85 ÷ 265 В
 • Реле двоканальне бістабільне F&F FW-R2P PDT 85 ÷ 265 В

Призначення
Модуль FW-R2P призначений для дистанційного управління по радіоканалу (включення/виключення) освітленням, вентиляцією, поливом, воротами, калитками, опаленням, іншим обладнанням та енергоспоживачами.

Принцип роботи
Основний режим роботи - незалежне управління двома навантаженнями по радіоканалу. Реле приймає сигнал від пульта чи передатчика та замикає/розмикає виконавчий контакт, тим самим включаючи/вимикаючи навантаження.
Реле має два входи управління, які подають сигнали від L або N через моностабільні кнопки, які також служать для включення/виключення навантаження.
Дистанційне управління модулем FW-R2P здійснюється за допомогою наступних передатчиків та пультів F & Wave:
-FW-RC10 і FW-RC4-10 та 4-канальні пульти дистанційного управління;
-FW-WSO2-2-х клавішні вимикачі для дистанційного управління (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму, монтаж на площині);
-FW-RC5-5-канальний передатчик по радіоканалу (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму,із входами  місцевого управління та окремими входами ON (сценарій «Вкл. ВСЕ») та OFF (сценарій «Викл. ВСЕ»);
-FW-RC4AC -4-канальний передатчик по радіоканалу (напруга живлення 230 В АС, із входами  місцевого управління та можливістю зміни конфігурацій входів S1 і S2 на функцію ON . (Сценарій «Вкл. ВСЕ») та (або) OFF . (Сценарій «Викл. ВСЕ») ;
- FW -GS -W/B - 4 канальний передатчик по радіоканалу, датчик, матеріал - скло, виконання чорне та біле.

* Діапазон до 100 м у відкритому просторі без наявності посторонних факторів. При наявності будівельних конструкцій та наявності інших джерел перешкод (ліній електропередач, передатчиків тощо) фактичний діапазон може бути меншим.

Особливості:
- двоканальне бістабільне реле з живленням 230В;
- можливість управління модулем з 8-ми пультів;
- місцеве управління - можливість управління реле безпосередньо пов'язаним з входом моностабільних вимикачів (без фіксацій);
- дві незалежні групи з контактами NO (нормально відкритий) з навантажувальною здатністю 4А (АС-1);
- ретрансляція сигналів управління - дозволяє збільшити дальність радіозвязку;
- вбудований електронний тепловий захист - запобігає від пошкоджень у разі перевантаження.

Додаткова інформація
Управління входом не працює з вимикачами з підсвічуванням!     
Передатчики та пульти F & Wave працюють з модулем за принципом бістабільного реле: одночасне натискання кнопок пульта або передатчика включає навантаження, друге натискання вимикає навантаження.
Передатчики FW-RC5 і FW-RC4AC мають додаткові входи ON (Сценарій «Вкл. ВСЕ») та OFF (Сценарій «Викл. ВСЕ»).
Враховуючи характер передачі та ретрансляції сигналів, не слід використовувати одні і ті ж кнопки на передатчиках частіше за 2 секунди. Перемикання модуля може відбуватися з невеликою затримкою.
Не рекомендується застосування передатчиків FW-RC4 і FW-RC10 для управління груповими приймачами, так як необхідно враховувати можливість порушення синхронізації включень (особливо під час роботи на більших відстанях) або їх одночасне використання з місцевими вимикачами.


Бездротова система F&Wave для керування освітленням, ролетами, воротами.

Якщо ви цінуєте комфорт, радіокерування F&Wave призначене для вас.

F&Wave - це дистанційне керуванняння освітленням (включаючи плавне регулювання яскравості освітлення, у тому числі за допомогою універсального регулятора яскравості FW -D1D), жалюзі, навісами, в'їзними та гаражними воротами та іншими пристроями у домі.

Бездротова система віддаленого керування F&Wave це перш за все:

 • зручний монтаж;
 • простота в обслуговуванні;
 • просте налаштування компонентів системи;
 • можливість самостійного монтажу.

Ретрансляція сигналу - унікальна особливість системи бездротового керування F&Wave

Унікальною особливістю системи F&Wave є ретрансляція сигналу - кожен приймач, який отримав керуючий сигнал від передавача, автоматично передає його наступному. Це значно збільшує діапазон управління в разі приймачів, які перебувають далеко від передавача, так, що вони виходять за межі діапазону вихідного сигналу.

Які пристрої входять до складу системи бездротового керування F&Wave?
Система складається з:

 • Приймачі

Виконавчі пристрої. Випускаються в корпусі для монтажу в монтажну коробку Ø60мм або на DIN-рейку TH-35 (ширина 1 модуль, тобто 17,5 мм). 

 • Передавачі

Це портативні пульти дистанційного керування або пристрої для прихованого монтажу (настінні вимикачі, також працюють від батарейок).

Робочий діапазон
На відкритому просторі, без наявності чинників, що заважають, радіус дії пристроїв, керованих по радіоканалу, становить близько 100 м. В умовах будівлі і при наявності джерел перешкод (лінії електропередач, радіоприймачі і т. д.) реальний діапазон може бути менше. Дальність роботи може бути збільшено шляхом прямої ретрансляції сигналу через модулі в межах досяжності один одного.


Характеристики:
Комутаційна зносостійкість 100000 циклів
Тип датчика реле
Клас безпеки IP20
Дальність детекції (поріг зпрацювання) 100 м
Рівень забруднення 2
Напруга живлення 85-265 В
Максимальний струм навантаження AC-1 2х4 А
Конфігурація контактів 2НО
Споживана потужність 1,0 Вт
Вхід керування 2 контактний, керований рівень L или N
Приєднання проводів гвинтові затискачі, 2,5 мм2
Частота 868 МГц
Розмір 48x43x20 мм
Монтаж в монтажну коробку Ø60мм
Діапазон робочих температур -25 - +65 ºC
Виробник F&F
Ви дивились раніше