Бістабільне реле F&F FW-R1P-P, безпровідне, 85 ÷ 265В AC / DC

Модель:FW-R1P-P
  • Бістабільне реле F&F FW-R1P-P, безпровідне, 85 ÷ 265В AC / DC
  • Бістабільне реле F&F FW-R1P-P, безпровідне, 85 ÷ 265В AC / DC
  • Бістабільне реле F&F FW-R1P-P, безпровідне, 85 ÷ 265В AC / DC

Призначення
Модуль FW-R1P-P призначений для дистанційного управління по радіоканалу (5 режимів роботи) освітленням, вентиляцією, поливом, воротами, калитками, опаленням, іншим обладнанням та енергоспоживачами.

Особливості
Модуль FW-R1P-P призначений для дистанційного управління по радіоканалу (5 режимів роботи) освітленням, вентиляцією, полівом, воротами, калитками, опаленням, іншим обладнанням та енергопотребителями.

Принцип роботи
Основний режим роботи - управління навантаженням по радіоканалу. Реле приймає сигнал від пульта або передатчика і запускає встановлений режим, тим самим керуючи навантаженням.
Реле має вхід управління, який подає сигнал від L або N через моностабільну кнопку, яка також служить для активації режимів роботи.
Дистанційне управління модулем FW-R1P-P здійснюється за допомогою наступних передатчиків та пультів F & Wave:
-FW-RC10 і FW-RC4-10 та 4-канальні пульти дистанційного управління;
-FW-WSO2-2-х клавішні вимикачі для дистанційного управління (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму, монтаж на площині);
-FW-RC5-5-канальний передатчик по радіоканалу (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму, з входами місцевого управління та окремими входами ON (сценарій «Вкл. ВСЕ») та OFF (сценарій «Викл. ВСЕ»);
-FW-RC4AC -4-канальний передатчик по радіоканалу (напруга живлення 230 В АС, із входами  місцевого управління та можливістю зміни конфігурацій входів S1 і S2 на функцію ON . (Сценарій «Вкл. ВСЕ») та (або) OFF . (Сценарій «Викл. ВСЕ») ;
- FW -GS -W/B - 4 канальний передатчик по радіоканалу, датчик, матеріал - скло, виконання чорне та біле.

* Діапазон до 100 м у відкритому просторі без наявності посторонних факторів. При наявності будівельних конструкцій та наявності інших джерел перешкод (ліній електропередач, передатчиків тощо) фактичний діапазон може бути меншим.


Одноканальне бістабільне реле;
Монтаж в коробку прихованого монтажу Ø60;
Робота з пультами і вимикачами F&Wave;
Можливість сполучення до 32 передавачів з одним приймачем;
Локальне керування - можливість безпосереднього керування реле за допомогою будь-якого вимикача (наприклад, імпульсного);


Бездротова система F&Wave для керування освітленням, ролетами, воротами.

Якщо ви цінуєте комфорт, радіокерування F&Wave призначене для вас.

F&Wave - це дистанційне керуванняння освітленням (включаючи плавне регулювання яскравості освітлення, у тому числі за допомогою універсального регулятора яскравості FW -D1D), жалюзі, навісами, в'їзними та гаражними воротами та іншими пристроями у домі.

Бездротова система віддаленого керування F&Wave це перш за все:

  • зручний монтаж;
  • простота в обслуговуванні;
  • просте налаштування компонентів системи;
  • можливість самостійного монтажу.

Ретрансляція сигналу - унікальна особливість системи бездротового керування F&Wave

Унікальною особливістю системи F&Wave є ретрансляція сигналу - кожен приймач, який отримав керуючий сигнал від передавача, автоматично передає його наступному. Це значно збільшує діапазон управління в разі приймачів, які перебувають далеко від передавача, так, що вони виходять за межі діапазону вихідного сигналу.

Які пристрої входять до складу системи бездротового керування F&Wave?
Система складається з:

  • Приймачі

Виконавчі пристрої. Випускаються в корпусі для монтажу в монтажну коробку Ø60мм або на DIN-рейку TH-35 (ширина 1 модуль, тобто 17,5 мм). 

  • Передавачі

Це портативні пульти дистанційного керування або пристрої для прихованого монтажу (настінні вимикачі, також працюють від батарейок).

Робочий діапазон
На відкритому просторі, без наявності чинників, що заважають, радіус дії пристроїв, керованих по радіоканалу, становить близько 100 м. В умовах будівлі і при наявності джерел перешкод (лінії електропередач, радіоприймачі і т. д.) реальний діапазон може бути менше. Дальність роботи може бути збільшено шляхом прямої ретрансляції сигналу через модулі в межах досяжності один одного.


Характеристики:
Комутаційна зносостійкість 100000 циклів
Тип датчика реле
Клас безпеки IP20
Дальність детекції (поріг зпрацювання) 100 м
Рівень забруднення 2
Напруга живлення 85-265 В AC / DC
Максимальний струм навантаження AC-1 8 А
Споживана потужність 0,6 Вт
Вхід керування 1 контактний, керований рівень L або N
Приєднання проводів гвинтові затискачі, 2,5 мм2
Частота 868 МГц
Розмір 48x43x20 мм
Монтаж в монтажну коробку Ø60мм
Діапазон робочих температур -25 - +65 ºC
Виробник F&F
Ви дивились раніше