Світлорегулятор F&F FW-LED2D, безпровідний, для системи F & Wave, 12В

Модель:FW-LED2D
  • Світлорегулятор F&F FW-LED2D, безпровідний, для системи F & Wave, 12В
  • Світлорегулятор F&F FW-LED2D, безпровідний, для системи F & Wave, 12В
  • Світлорегулятор F&F FW-LED2D, безпровідний, для системи F & Wave, 12В

Призначення
Модуль FW-LED2D призначений для дистанційного управління по радіоканалу (включення/виключення, димірування) світлодіодними лампами та лінзами LED з питанням 12 В.

Принцип роботи
Основний режим роботи - управління навантаженням по радіоканалу. Реле приймає сигнал від пульта або передатчика і вмикає або вимикає навантаження, а при тривалішій зміні змінює (збільшує/зменшує) рівень яскравості.
Реле має два входи управління, які подають сигнал від L або N через моностабільні кнопки, які також служать для включення/виключення, димірування навантажень.
Дистанційне управління модулем FW-LED2D реалізується за допомогою наступних передатчиків та пультів F & Wave:
-FW-RC10 і FW-RC4-10 та 4-канальні пульти дистанційного управління;
-FW-WSO2-2-х клавішні вимикачі для дистанційного управління (напруга живлення від акумулятора 3 В постійного струму, монтаж на площині);
-FW-RC5-5-канальний передатчик по радіоканалу (напруга живлення від акумулятора 3В постійного струму, з входами місцевого управління та окремими входами ON (сценарій «Вкл. ВСЕ») та OFF (сценарій «Викл. ВСЕ»);
-FW-RC4AC -4-канальний передатчик по радіоканалу (напруга харчування 230 В АС, з входами місцевого управління  та можливістю зміни конфігурацій входів S1 і S2 на функцію ON . (Сценарій «Вкл. ВСЕ») та (або) OFF . (Сценарій «Викл. ВСЕ») ;
- FW -GS -W/B - 4 канальний передатчик по радіоканалу, сенсорний, матеріал - скло, виконання чорне та біле.

* Діапазон до 100 м у відкритому просторі без наявності посторонних факторів. При наявності будівельних конструкцій та наявності перешкод (ліній електропередач, передатчиків тощо) фактичний діапазон може бути меншим.

Додаткова інформація
Управляючий вхід не працює з вимикачами з підсвічуванням!     
Передатчики та пульти F & Wave працюють з модулем за принципом бістабільного реле: одне короткочасне натискання кнопок пульта або передатчика включає навантаження, друге натискання вимикає навантаження, тривале натискання (більше 1 секунди) збільшує або зменшує рівень яскравості з кроком 10%.
Передатчики FW-RC5 і FW-RC4AC мають додаткові входи ON (Сценарій «Вкл. ВСЕ») та OFF (Сценарій «Викл. ВСЕ»).
Враховуючи характер передачі та ретрансляції сигналів, не слід використовувати одні і ті ж кнопки на передатчиках частіше за 2 секунди. Перемикання модуля може відбуватися з невеликим запізненням.
Не рекомендується застосування передатчиків FW-RC4 і FW-RC10 для управління груповими приймачами, так як необхідно вразовувати можливість порушення синхронізації включень (особливо при роботі на більших відстанях) або їх одночасне використання з місцевими вимикачами.

Особливості:
- двоканальний модуль;
- можливість управління модулем з 8-ми пультов;
- місцеве управління - можливо керувати модулем безпосередньо підключаючи його до моностабільних вимикачів (без фіксацій);
- «Плавний старт» - плавна зміна яскравості при включенні та виключенні;
- ретрансляція сигналів управління - дозволяє збільшити дальність радіозв'язку;
- вбудований електронний тепловий захист - запобігає від пошкоджень у разі перевантаження.


Бездротова система F&Wave для керування освітленням, ролетами, воротами.
Якщо ви цінуєте комфорт, радіокерування F&Wave призначене для вас.
F&Wave - це дистанційне керуванняння освітленням (включаючи плавне регулювання яскравості освітлення, у тому числі за допомогою універсального регулятора яскравості FW -D1D), жалюзі, навісами, в'їзними та гаражними воротами та іншими пристроями у домі.

Бездротова система віддаленого керування F&Wave це перш за все:

  • зручний монтаж;
  • простота в обслуговуванні;
  • просте налаштування компонентів системи;
  • можливість самостійного монтажу.

Ретрансляція сигналу - унікальна особливість системи бездротового керування F&Wave
Унікальною особливістю системи F&Wave є ретрансляція сигналу - кожен приймач, який отримав керуючий сигнал від передавача, автоматично передає його наступному. Це значно збільшує діапазон управління в разі приймачів, які перебувають далеко від передавача, так, що вони виходять за межі діапазону вихідного сигналу.

Які пристрої входять до складу системи бездротового керування F&Wave?
Система складається з:

  • Приймачі

Виконавчі пристрої. Випускаються в корпусі для монтажу в монтажну коробку Ø60мм або на DIN-рейку TH-35 (ширина 1 модуль, тобто 17,5 мм). 

  • Передавачі

Це портативні пульти дистанційного керування або пристрої для прихованого монтажу (настінні вимикачі, також працюють від батарейок).

Робочий діапазон
На відкритому просторі, без наявності чинників, що заважають, радіус дії пристроїв, керованих по радіоканалу, становить близько 100 м. В умовах будівлі і при наявності джерел перешкод (лінії електропередач, радіоприймачі і т. д.) реальний діапазон може бути менше. Дальність роботи може бути збільшено шляхом прямої ретрансляції сигналу через модулі в межах досяжності один одного.Характеристики:
Напруга живлення 10÷16 В DC
Максимальний струм навантаження AC-1 6 A /12 В
Виконавчий елемент Транзистор
Споживана потужність 0,25 Вт / 0,4 Вт
Підключення затискачі гвинтові 2,5 мм^2
Кількість каналів 2
Вхід керування 2
Функція регулятор яскравості
Частота 868 MHz
Розмір 1 модуль (18 мм)
Монтаж на DIN-рейку 35 мм
Діапазон робочих температур -25 ÷ 65°C
Ступінь захисту IP20
Гарантія 24 місяці
Виробник F&F
Країна виробник Польща
Ви дивились раніше