Датчик руху DR-06W-24V, білий, 24В
Модель:DR-06W-24V
Стельовий. IP40. колір білий.
Датчик руху служить для автоматичного відключення включення освітлення в разі появи людини або іншого об'єкта в таких місцях, як коридори, подвір'я, підходи та під'їзні шляхи, гаражі, і т. д.


| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 24 В AC/DC |
| Максимальний струм навантаження | 4 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Споживана потужність | режим очікування/робота 0,10 Вт/0,45 Вт |
| Підключення | гвинтові клеми 1,0 мм2 |
| Час вимикання | 3 сек÷12 хвилин. (±3 хв). |
| Поле виявлення горизонтально | на 360° |
| Макс. регульований радіус виявлення | (ч: 2.5 м, Темп. 24 °C) 5 м |
| Висота монтажу | 2,5÷3,5 м |
| Тип детекції | інфрачервоне випромінювання |
| Момент затягування | 0,25 Нм |
| Потужність | лампи розжарювання - 800 Вт лампи флуоресцентної - 400 Вт |
| Розмір | 115 мм, h 47 мм |
| Монтаж | на площину |
| Діапазон робочих температур | Від -10°С до +40°С |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Поріг сутінкового датчика | 10÷2000 Lx |
| Детекція руху | 0,6÷1,5 м/с |


