Датчик руху F&F DR-04W
Призначення: Датчик руху використовується для автоматичного, тимчасового включення освітлення у разі появи особи чи іншого об'єкта в таких місцях, як коридори, внутрішні двори, під'їзні шляхи, гаражі тощо.
Принцип дії: Датчик виявляє джерела інфрачервоного випромінювання. Аналізуються такі параметри, як: розмір об`єкта, кількість випромінювання тепла та швидкість руху між окремими секторами виявлення. Рух у зоні дії автоматично включає освітлення. З моменту включення, безперервний рух призводить до збільшення проміжку часу освітлення. Відсутність руху в зоні дії призводить до вимкнення освітлення через встановлений проміжок часу. При відновленні руху в зоні дії датчика освітлення ввімкнеться знову на встановлений проміжок часу. Характер дії дає змогу використовувати DR-04 як датчик присутності. Датчик руху оснащений сутінковим автоматичним пристроєм, що перешкоджає включенню регульованого освітлення протягом дня. Стан виявлення та готовність включити освітлення активізується лише в сутінки. Час активації датчика може регулюватися користувачем за допомогою потенціометра. Крім того, можна налаштувати час активації приймача в діапазоні від 10с до 15хвилин. Зміни температури можуть впливати на виявлення руху.

.jpg)
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230 В AC |
| Максимальний струм навантаження | 5 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Споживана потужність | 0,5 Вт |
| Підключення | затискачі гвинтові 1,5 мм2 |
| Час вимикання | від 10 сек±3 до 15 хвилин. (±2 хв) |
| Виявлення руху | 0,6÷1,5 м/с |
| Поле виявлення горизонтально | 0°÷180° |
| Макс. регульований радіус виявлення | (ч: 2.5 м, Темп. 24 °C) - 12 м |
| Висота монтажу | 1,8÷2,5 м |
| Діапазон повороту головки - по горизонталі/вертикалі | 60°/180° |
| Тип детекції | інфрачервоне випромінювання |
| Розмір | головка розгорнута по вертикалі: ш80×в52×г120 мм; головка складається по горизонталі: ш80×в52×г95 мм |
| Монтаж | на площину |
| Діапазон робочих температур | Від -20°С до +40°С |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
| Поріг сутінкового датчика | 3÷2000 Lx |


