Вольтметр DMV-1
Модель:DMV-1
Цифровий індикатор напруги для монтажу на DIN-рейці 35 мм
Призначення: цифровий індикатор напруги DMV-1 використовується для неперервного відображення величини напруги в однофазній мережі змінного струму на дисплеї відповідно до фактичної напруги в мережі.
- вимірювання напруг на фазах
- коло вимірювання є одночасно колом живлення вольтметра
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 100÷265 В AC |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Тип | вольтметр однофазний |
| Підключення | клеми гвинтові 4,0 мм2 |
| Діапазон вимірювань | 100÷265 В AC |
| Момент затягування | 0,5 Нм |
| Частота живлення | 45÷55 Гц |
| Дисплей | 3-значний LED дисплей (висота цифр 10 мм) |
| Розмір | 3 модуля (52,5 мм) |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


