Реле пропадання фаз CZF-332
Модель:CZF-332
Контакти 1xNO/NC. Реле пропадання фаз з контролем стану контактів контактора призначене для захисту електродвигунів, що живляться від трифазної мережі у випадку пропадання напруги принаймні на одній з фаз або асиметрії напруг між фазами чи пошкодження контактів контактора.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 3x400 В+N |
| Виконавчий елемент | реле |
| Максимальний струм навантаження | 8 А |
| Конфігурація контактів | 1 x NO/NC |
| Споживана потужність | 0,56 Вт |
| Підключення | клеми 4 мм2 |
| Затримка виключення | 4 с |
| Момент затягування | 0,4 Нм |
| Робота з генераторами | НІ |
| Контроль зникнення/перекосу фаз | ТАК |
| Контроль послідовності фаз | НІ |
| Контроль стану контактора | ТАК |
| Гальванічна розвязка | ТАК |
| Асиметрія напруги | 40÷80 В |
| Гістерезис напруги | 5 V |
| Індикація живлення | 2 × СВІТЛОДІОД зелений |
| Розмір | 3 модуля типу S (52,5 мм) |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -25÷40°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


