Лічильник імпульсів CLI-11T-24V F&F, щитовий
Модель:CLI-11T-24V
Лічильник імпульсів. Щитовий 4÷30 В DC
Лічильник імпульсів служить для підрахунку сигналів напруги AC/DC, що генеруються зовнішніми пристроями для визначення кількості виконаних циклів роботи в системах автоматизації, наприклад, для контролю числа ударів преса, числа обертів обертаючого пристрою, кількості елементів, що сходять з конвеєра, і т. д.
Дія: лічильник CLI-11T є одностороннім лічильником для підрахунку імпульсів в діапазоні від 0 до 999999 (шість цифр). Має вхід для обнулення RESET для підключення зовнішньої кнопки та скидання значення лічильника.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | внутрішня батарея |
| Тип | лічильник імпульсів |
| Підключення | затискачі гвинтові 1,5 мм2 |
| Момент затягування | 0,4 Нм |
| Максимальне значення | 999999 |
| Термін служби батареї | 10 років |
| Максимальна частота рахунку | 200 Гц |
| Монтажний отвір | 45 мм x 23 мм |
| Інтерфейс зв'язку | НЕМАЄ |
| Напруга на вході | в кількості 4÷30 в ПОСТІЙНОГО струму |
| Дисплей | 6 знаків / h: 6,7 мм |
| Розмір | 48 мм × 24 мм × 52 мм |
| Монтаж | масив |
| Діапазон робочих температур | -10÷40°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


