Регулятор температури RT-820M-RTC, з таймером

Модель:RT-820M-RTC
  • Регулятор температури RT-820M-RTC, з таймером
  • Ціна: 1837.42 грн.

Напруга живлення 24-264 В DC/ 30-264 В АС, Діапазон від -30 до +140 гр., Гістерезис 0.5-30 гр., Контакт 1NO, 16 А. Работа по встановленій програмі (швидкий вибір з 4), добовий/тижневий розклад. 140 комірок пам'яті, затримка часу.

Призначення
для контролю і підтримки заданого температурного режиму в приміщеннях, овочесховищах, системах водяного опалення і т.п. в залежності від добового/тижневого розкладу, шляхом включення/вимикання нагрівального або охолоджуючого приладу. Вимірювання температури здійснюється зовнішнім датчиком.

Область застосування
Застосовується в системах, що вимагають постійний контроль температури, підтримка теплового режиму на об'єкті в заданому діапазоні по добовому або тижневому розкладу.

Особливості
- вибір режиму роботи: «Нагрівання» або «Охолодження»;
- підтримання температури по добовому/тижневому розкладу;
- оперативна зміна програм, завдяки наявності 4 списків груп програм;
- вбудована літієва батарея, яка підтримує роботу годин реального часу протягом не менше 2-х років після відключення напруги живлення;
- можливість обмеження максимальної тривалості роботи і мінімального часу простою нагрівального/охолоджуючого приладу;
- можливість встановлення часу затримки початку роботи регулятора після подачі живлення;
- захист налаштувань регулятора температури за допомогою пароля;
- корекція датчика температури в інтервалі ± 9,9 ° С;
- 140 комірок пам'яті;
- індикація поточного часу, режиму роботи, що діє і заданої температури.

Принцип роботи
Регулятор температури може працювати в одному з трьох режимів:
1. Режим «Відключено» (OFF).
Даний режим відображає час, режим роботи, виміряну температуру. Керування нагрівального/охолоджуючого приладу не проводиться.
2. Ручний режим (hand).
Даний режим відображає час, режим роботи, встановлену і виміряну температури. Встановлення температури проводиться користувачем. Встановлена ​​температура буде підтримуватися постійно (незалежно від дня тижня і часу) до моменту її зміни користувачем.
3. Автоматичний режим (APG1 ... APG4).
Даний режим відображає час, режим, номер виконуваної програми, встановлену і діючу температури. Якщо в даний період часу температура не задана, то даний режим відображає час, режим роботи, номер виконуваної програми і значення OFF.
* Якщо під час відображення номера виконуваної програми відображається точка близько символу «Р», це означає, що встановлена ​​температура є тимчасовою (див. Пункт «Опис функцій кнопок»).

 


Ви дивились раніше