Датчик дощу, вітру та вологості від «F&F»


 Компанія «F&F» розробила реле з датчиками дощу, вітру та вологості для керування ролетами, вікнами з електроприводом або іншими електроприладами

 STR-W(рис.2) закриє тент, навіс, маркізу чи вікно при сильних поривах вітру З зовнішнім датчиом вітру, який слід встановити назовні будинку в місці де небуде перешкод для виявлення поривів вітру;

 STR-R(рис.3) закриє ролети чи вікна при опадах дощу чи снігу. має зовнішній датчик опадів дощу чи снігу. Датчик слід встановити на даху будинку, або в іншому місці під кутом 10°-30° до підлоги, так щоб вода могла вільно текти з поверхні датчика.

 STR-W та STR-R можуть працювати в двох режимах. Вибір режиму здійснюється за допомогою регулятора на корпусі реле. При перевищенні встановленого рівня:

Безперервний режим
Конакти реле замикаються та залишаються закритими на час опадів дощу чи поривів вітру. У поєднанні з реле керування ролетами STR-3 та STR-4 цей режим забезпечує закриття ролет поки опади дощу не закінчаться. 

Імпульсний режим
Контакти реле закриваються протягом приблизно 1,5 с, надіславши одноразовий імпульс закриття до реле керування ролетами. У поєднанні з реле STR-3 та STR-4 цей режим забезпечує закриття ролетних штор коли падає дощ, але пізніше користувач може підняти ролети в будь-який момент.

 RH-1(рис.4)  включить систему осушення, нагрівання чи кондиціонування при перевищенні рівня вологості в приміщенні. Вбудований датчик вологості. Реле слід встановити в приміщенні, в якому необхідно вимірювати вологість. Необхідний рівень вологості налаштовується на корпусі, при перевищенні якого реле замкне контакти. Працює тільки у безперервному режимі, тобто після перевищення рівня вологості контакти реле замикаються, та не розмикаються до моменту зниження рівня вологості нижче встановленог рівня.

 Дані реле можна використовувати як сигналізацію підключивши до них світловий індикатор, аварійний світильник або сирену. 

 

STR-W

STR-R

RH-1

Напруга живлення

100-265 В AC/DC

100-265 В AC/DC

24-264В AC/DC

Датчик

зовнішній

Зовнішній

вбудований

Безперервний режим

+

+

+

Імпульсний режим

+

+

-

 

ПП «Електросвіт» 2021

www.es.ua

Рекомендуемые товары

Датчик дождя F&F STR-R, 100÷265 В

Датчик дождя F&F STR-R, 100÷265 В

STR-R - это датчик дождя, предназначенный для обнаружения осадков за пределами помещения. В работе с..

3977.05 грн.

Датчик ветра F&F STR-W, 100÷265 В

Датчик ветра F&F STR-W, 100÷265 В

STR-W - это внешний датчик ветра. Позволяет отслеживать уровень скорости ветра.Если скорость ветра п..

3729.00 грн.

Реле регулятор влажности RH-1

Реле регулятор влажности RH-1

Встроенный датчик влажности и температуры. Выбор диапазона работы.НазначениеРеле влажности RH-1 пред..

1181.13 грн.