Датчик дощу, вітру та вологості від «F&F»


 Компанія «F&F» розробила реле з датчиками дощу, вітру та вологості для керування ролетами, вікнами з електроприводом або іншими електроприладами

 STR-W(рис.2) закриє тент, навіс, маркізу чи вікно при сильних поривах вітру З зовнішнім датчиом вітру, який слід встановити назовні будинку в місці де небуде перешкод для виявлення поривів вітру;

 STR-R(рис.3) закриє ролети чи вікна при опадах дощу чи снігумає зовнішній датчик опадів дощу чи снігуДатчик слід встановити на даху будинку, або в іншому місці під кутом 10°-30° до підлоги, так щоб вода могла вільно текти з поверхні датчика.

 STR-W та STR-R можуть працювати в двох режимах. Вибір режиму здійснюється за допомогою регулятора на корпусі реле. При перевищенні встановленого рівня:

Безперервний режим
Конакти реле замикаються та залишаються закритими на час опадів дощу чи поривів вітру. У поєднанні з реле керування ролетами STR-3 та STR-4 цей режим забезпечує закриття ролет поки опади дощу не закінчаться. 

Імпульсний режим
Контакти реле закриваються протягом приблизно 1,5 с, надіславши одноразовий імпульс закриття до реле керування ролетами. У поєднанні з реле STR-3 та STR-4 цей режим забезпечує закриття ролетних штор коли падає дощ, але пізніше користувач може підняти ролети в будь-який момент.

 RH-1(рис.4)  включить систему осушення, нагрівання чи кондиціонування при перевищенні рівня вологості в приміщенні. Вбудований датчик вологості. Реле слід встановити в приміщенні, в якому необхідно вимірювати вологість. Необхідний рівень вологості налаштовується на корпусі, при перевищенні якого реле замкне контакти. Працює тільки у безперервному режимі, тобто після перевищення рівня вологості контакти реле замикаються, та не розмикаються до моменту зниження рівня вологості нижче встановленог рівня.

 Дані реле можна використовувати як сигналізацію підключивши до них світловий індикатор, аварійний світильник або сирену. 

 

STR-W

STR-R

RH-1

Напруга живлення

100-265 В AC/DC

100-265 В AC/DC

24-264В AC/DC

Датчик

зовнішній

Зовнішній

вбудований

Безперервний режим

+

+

+

Імпульсний режим

+

+

-

 

ПП «Електросвіт» 2021

www.es.ua

Схожі статті

Система бездротового управління F&Wave - автоматика для вашого дому

Система бездротового управління F&Wave - автоматика для вашого дому

Доступне та функціональне рішення для сучасної домашньої автоматизації - система бездротового управління F&Wave.

Рекомендовані товари

Датчик дощу F&F STR-R, 100÷265 В
Датчик дощу F&F STR-R, 100÷265 В

STR-R - датчик дощу, призначений для виявлення опадів поза приміщенням. При роботі з реле STR-3 або ..

4 514.00 грн.

Датчик вітру F&F STR-W, 100÷265 В
Датчик вітру F&F STR-W, 100÷265 В

STR-W - зовнішній датчик вітру. Дозволяє контролювати рівень швидкості вітру.Якщо швидкість вітру пе..

4 255.00 грн.

Реле регулятор вологості RH-1
Реле регулятор вологості RH-1

Вбудований датчик вологості і температури. Вибір діапазону роботи.ПризначенняРеле вологості RH-1 при..

1 589.15 грн.