(032) 295-26-95 (068) 575-07-68
(050) 371-78-97 (050) 371-90-93

AZ-B UNI plus

  • AZ-B UNI plus
  • Ціна: 853.20 грн.

Опис:

Призначення: cутінкове реле AZ-B UNI plus призначене для автоматичного ввімкнення освітлення на вулицях та площах, вітрин магазинів, реклам, тощо, в сутінках і вимкнення такого освітлення на світанку.

Дія: зовнішній зонд реле треба монтувати в місці, де є постійний доступ природнього денного світла, зміна інтенсивності якого викликає ввімкнення або вимкнення освітлення. Момент вмикання освітлення користувач може встановити потенціометром. Оберт в сторону "місяця" – ввімкнення освітлення при меншій інтенсивності природнього світла, оберт в сторону "сонечка" – при більшій. Реле обладнано системою затримки ввімкнення і вимкнення освітлення, таким чином він знешкоджує вплив перешкод (наприклад, атмосферних розрядів) на роботу реле.

Схема підключення:

as-122

* Модель AZ-B UNI plus створена на потребу наших Замовників, які монтують сигнальні ліхтарі на вишках стільникових мереж зв`язку з різними напругами живлення, коли одне таке сутінкове реле автоматично вмикає ліхтар в нічний час, а друге таке саме реле на кожній вишці контролює справну роботу сигнальної лампи.

* Існує можливість виготовити сутінкові реле під замовлення для інших рівнів напруги, ніж подані в технічних характеристиках (24 В, 48 В, 110 В тощо).

Схема підключення

Схема підключення додаткового реле для навантажень, сумарний струм споживання яких перевищує максимальний струм контактів реле для сутінкового реле.

Зонд PLUS IР65, входить в комплект AZ-B UNI plus

gz-plyus

Світлочутливий датчик розміщено в спеціальній герметичній малогабаритній коробці. Підключається через гермоввід PG7 кабелем з максимальним зовнішнім діаметром 7 мм і максимальним перерізом 2х0,5 мм² довільної довжини. Коробка із спеціальним ущільнюючим фланцем прикріплюється до основи за допомогою двох шурупів, закривається кришкою з силіконовою прокладкою на чотири шурупи.

Напруга живлення
Напруга живлення 220 В, 50 Гц
Характеристики
Гистерезис Близько 15 лк
Регульований поріг включення 2 – 1000 лк
Витривалість контактів 10^5 вмикань
Затримка вимкнення 10 с
Затримка включення 5 с
Приєднання проводів Затискачі гвинтові 2,5 мм^2
Споживана потужність 0,8 Вт
Ступінь захисту IP 40
Габаритні розміри 2 модуля типу S (35 мм)
Ступінь захисту зонда IP 65
Монтаж пристрою На DIN-рейку 35 мм
Діапазон струму
Максимальний струм навантаження 16 А
Діапазон температур
Діапазон робочих температур від -25°С до +50°С
Переглянуті