(032) 295-26-95 (068) 575-07-68
(050) 371-78-97 (050) 371-90-93

ПЕРЕМИКАЧІ ФАЗ АВТОМАТИЧНІ ВІД “F&F”

Автоматичні перемикачі фаз серії PF використовуються для підвищення надійності однофазного електрообладнання, коли потрібно безперервне живлення з правильними параметрами, наприклад: холодильне обладнання або обладнання для кондиціонування повітря, комп'ютерні або телекомунікаційні мережі, кабельне телебачення, системи сигналізації і т. Д.

Перший з лінійки приладів PF-431 використовується для безперервного живлення електрообладнання, потужність яких не перевищує 16А активного навантаження. На пристрій подається напруга трифазної, чьотирипровідної мережі, а однофазна напруга приймається від нього. Пристрій контролює напругу так, щоб вихідна напруга становила не менше 190 В. Вибираємо пріоритетну фазу, що означає, що якщо її параметри вірні, то ця фаза завжди буде включена. У разі зникнення напруги в фазі або падіння нижче 190 В, пристрій перемкне живлення на другу фазу. У разі одночасної відсутності правильних параметрів в цих двох фазах на виході буде працювати третя фаза. Якщо в пріоритетній фазі, напруга живлення повертається в нормальний діапазон (вище 195 В), пристрій перемкне цю фазу на вихід. Час перемикання фази менше 0,2 с.

                                                                                                                   

PF-441 та PF-451 використовуються для живлення електрообладнання з струмом вище 16 А. Навантаження підключається через контактори, керовані пристроєм PF. Час перемикання (появи напруги на виході) після зникнення підключеної в даний момент фази становить близько 0,5-0,8 с. (Час перемикання контакторів не враховується).

PF-441 має пріоритетну фазу (працює аналогічно PF-431),  в ньомум встановлені заводські настройки нижнього (190 В) і верхнього (250 В) порога спрацьовування, без можливості регулювання.

                                       

Система моделі PF-451 має можливість встановлення рівня перемикання нижньогї (від 170 до 210 В) і верхньї (від 230 до 270 В) напруг. Через відсутність пріоритетної фази реле перемикається мінімальну кількість разів. Це особливо корисно при живлення чутливих до напруги пристроїв, таких як комп'ютери.

Конструкція пристрою не допускає одночасної активації більше одного реле (контактора). У разі відмови контактора (обрив кола котушки, підвішування або перегоряння робочих контактів) відбудеться перемикання живлення в іншу фазу, хоча напруга в цій фазі є допустимою. У разі короткого замикання на контакти контактора, реле не переключиться на інший контактор, незважаючи на неправильну напругу в цій фазі. 

Також є новинка в лінійці PF-441 (Для роботи з однофазним генератором) - використовується для забезпечення безперебійного живлення від однофазного генератора, пристрій автоматично генерує сигнал для включення генератора.


Якщо напруга в мережі в допустимих межах, навантаження підключенедо до мережі. При виході напруги за встановлені межі, навантаження відключається. Через 15 секунд подається сигнал на запуск генератора. Після виходу його в робочий режим (напруга генератора є стабільною і знаходиться в допустимих межах), навантаження підключається до генератора. При відновленні напруги в мережі, через 10 секунд навантаження підключається до мережі живлення.

                  

Оцените статью