Імпульсне бістабільне реле BIS-419-LED, 4 функції, 230В
4-функції
Напруга
живлення: 230 В
Максимальне
навантаження: 2 x 16 A (160 A / 20 мс)
Монтаж: на DIN-рейку 35 мм
Призначення
Електронне
бістабільне імпульсне реле дозволяє вмикати або вимикати освітлення чи інший
пристрій з кількох різних точок за допомогою паралельно з'єднаних,
однопозиційних (імпульсних) вимикачів.
Реле BIS-419 має дві комутаційні секції і дає
можливість вмикання відповідно до обраної послідовності двох каналів освітлення,
або іншого обладнання з кількох різних точок.
Принцип дії
Живлення реле
відображається зеленим світлодіодом U. Реле має два окремих виходи R1 і R2.
Стан контактів (закритий/відкритий) змінюється послідовно відповідно до заданої
програми. Контакти перемикаються в наступний стан після наступного імпульсу
кнопки управління. Про активацію контактів R1 і R2 сигналізує загоряння
відповідних червоних світлодіодів R1 і R2. Після відключення живлення контакти
скидаються. Після відновлення напруги живлення реле починає працювати з
послідовності 0.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 165÷265 В AC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 2х16 А |
| Конфігурація контактів | 2 × NO |
| Гальванічна розв'язка контактів | ТАК |
| Захист від пускових струмів | ТАК |
| Затримка спрацювання включення | 0,1 – 0,2 с |
| Споживана потужність | 0,15 Вт/0,9 Вт |
| Підключення | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Затримка виключення | НІ |
| Робота з вимикачами з підсвіткою | ТАК |
| Пам'ять стану контактів | НІ |
| Струм керуючого імпульсу | 1 мА |
| Кількість каналів | 2 |
| Радіокерування | НІ |
| Розмір | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| Монтаж | На DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


